Chalupa Jizerka

Főbb kényelmi szolgáltatások

  • 250 m²
  • 4 hálószoba
  • 3 fürdőszoba

Elhelyezkedés

    A 4 hálószobás Chalupa Jizerka Plavy szaunával büszkélkedhet, emellett 4 km-re található az olyan szórakozóhelyektől, mint a Ski resort Rejdice. A 3 fürdőszobás villa legfeljebb 10 vendéget fogad, és pihenésre invitálja őket egy teraszon.

    A Tatrapoma H210 kocsival 10 percre, míg a LD Moravka kocsival 15 percre van a Plavy városi villától.

    A Chalupa Jizerka egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárító, háziköntösök és törölközők biztosított a további kényelem érdekében.

    Az ingatlan biztosít önellátó felszereltséget, például teakonyhát, valamint étkezőt a vendégek kényelme érdekében. A konyhában továbbá kávé/tea készítőt, hűtőt és sütőt is kínálnak. A legközelebbi buszmegálló a Haratice, kőhajításnyira a Plavy városi ingatlantól.

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-21:00 között
    Kijelentkezés: 09:00-10:00 között

    Chalupa Jizerka Plavy szobalehetőségek

    A Chalupa Jizerka egy külön WC-vel és zuhanyzóval felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárító, háziköntösök és törölközők biztosított a további kényelem érdekében.

    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Chalupa Jizerka Plavy Kültér fotó Chalupa Jizerka Plavy Beltér fotó Chalupa Jizerka Plavy Kültér fotó Chalupa Jizerka Plavy Kültér fotó Chalupa Jizerka Plavy Kültér fotó Chalupa Jizerka Plavy Kültér fotó Chalupa Jizerka Plavy Kültér fotó Chalupa Jizerka Plavy Kültér fotó Chalupa Jizerka Plavy Kültér fotó Chalupa Jizerka Plavy Felszereltség fotó
    4 hálószobás ház

    Méret: 250 m²

    Ágytípus: 2 egyszemélyes ágy

    Részletek +

    Chalupa Jizerka Plavy elhelyezkedése

    Látnivalók
    Nagyszerű éttermek
    Közlekedés

    Chalupa Jizerka Plavy vendégértékelései

    Itt ellenőrzött értékeléseket találhat, amelyeket felhasználóink jelentettek meg ezen a weboldalon

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.

    Az értékelés nem lett elküldve.

    Próbálja meg újra.

    Gyakran Ismételt Kérdések

    • A Chalupa Jizerka konyhát magába foglal?
      Igen, a Chalupa Jizerka biztosít teakonyhát kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel.
    • A villa kínál wellness-szolgáltatásokat?
      A villa vendégei kikapcsolódhatnak a szaunának köszönhetően.
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Pénznem
    • USD Amerikai dollár
    • EUR Euro
    • GBP Font sterling
    • AUD Ausztrál dollár
    • CAD Kanadai dollár
    • BRL Brazil real
    • CNY Kínai jüan
    • CZK Cseh korona
    • DKK Dán korona
    • HKD Hongkongi dollár
    • ILS Izraeli új sékel
    • JPY Japán jen
    • MYR Maláj ringgit
    • NZD Új-zélandi dollár
    • NOK Norvég korona
    • PLN Lengyel złoty
    • RON Román lej
    • RUB Orosz rubel
    • SAR Szaúdi riál
    • SGD Szingapúri dollár
    • ZAR Dél-afrikai rand
    • KRW Dél-koreai von
    • SEK Svéd korona
    • CHF Svájci frank
    • TRY Török líra
    • UAH Ukrán hrivnya
    • ARS Argentin peso
    • THB Thai bát
    Válasszon nyelvet
    Nézze meg a legjobb elérhető árakat
    Az árak megtekintéséhez adja meg adatait
    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Chalupa Jizerka Plavy